Τετάρτη 14 Νοε 2018 21:55      

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Σήμερα οι εκλογές για τα μέλη των ΔΗΜ.Τ.Ο. - ΔΗΜ.Τ.Ε. και Συνέδρων

Την Κυριακή 3 Απριλίου 2016 θα πραγματοποιηθεί η εκλογική διαδικασία για την ανάδειξη των νέων συμβουλίων των Δημοτικών Τοπικών Οργανώσεων (ΔΗΜ.Τ.Ο.) της Νέας Δημοκρατίας Πιερίας.

Η εκλογική διαδικασία θα πραγματοποιηθεί  από τις 10.00π.μ. έως τις 7:00μ.μ. στους παρακάτω τόπους :

Για την Δημοτική Τοπική Οργάνωση (ΔΗΜ.Τ.Ο. ) Κατερίνης στο Συνεδριακό Κέντρο Κατερίνης (ΕΚΑΒΗ).

Για την Δημοτική Τοπική Οργάνωση (ΔΗΜ.Τ.Ο.) Δίου-Ολύμπου στο Δημοτικό Κατάστημα της Κονταριώτισσας .

Για την Δημοτική Τοπική Οργάνωση (ΔΗΜ.Τ.Ο.) Πύδνας -Κολινδρού στα γραφεία της ΔΗΜ.Τ.Ο. Αιγινίου (Αλεξάνδρου Παπάγου 36).

Δικαίωμα ψήφου έχουν όλα τα μέλη της Νέας Δημοκρατίας που ανήκουν σε κάθε μια από τις παραπάνω ΔΗΜ.Τ.Ο.

Περισσότερες πληροφορίες καθημερινά από τις 10.00π.μ. Έως τις 13.00μ.μ. Και απόγευμα από τις 18.30μ.μ. Έως τις 20.30μ.μ. Στα γραφεία της ΝΟ.Δ.Ε. Πιερίας (Πλ. Ελευθερίας & Κανάρη 2 Κατερίνη). Τηλέφωνα επικοινωνίας (23510) 35144&75733.

Πρόεδρος της Ν.Ε.Φ.Ε. Πιερίας είναι ο Τηλέμαχος Καπετανίδης

 

Οι υποψήφιοι για τις Δημοτικές Τοπικές οργανώσεις είναι :

 

Yποψήφιοι Πρόεδροι ΔΗΜ.Τ.Ο. Κατερίνης

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

ΚΟΥΛΚΟΥΔΙΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ

ΜΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Yποψήφια μέλη ΔΗΜ.Τ.Ε. Κατερίνης

AΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ (Δ.Δ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΟΥΜ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Δ.Δ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

ΚΑΚΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Δ.Δ. ΕΛΑΦΙΝΑΣ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ -ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (Δ.Δ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΙΩΑΝΝΗ (Δ.Δ. ΠΕΤΡΑΣ)

ΚΗΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Δ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

ΚΥΖΙΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Δ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

ΛΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Δ.Δ.ΠΙΕΡΙΩΝ)

ΜΑΛΑΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Δ.ΠΕΤΡΑΣ)

ΜΟΡΦΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (Δ.Δ.ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

ΜΠΑΡΜΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ (Δ.Δ.ΕΛΑΦΙΝΑΣ)

ΜΥΡΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Δ.Δ.ΠΕΤΡΑΣ)

ΠΑΥΔΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ(Δ.Δ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

ΠΕΡΤΣΙΚΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Δ.Δ.ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

ΣΙΩΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Δ.Δ.ΠΕΤΡΑΣ)

ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ( Δ.Δ. ΚΟΡΙΝΟΥ)

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Δ.Δ.ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

ΤΖΙΤΖΙΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Δ.Δ.ΠΙΕΡΙΩΝ)

ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (Δ.Δ.ΚΟΡΙΝΟΥ)

ΧΡΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Δ.Δ. ΠΙΕΡΙΩΝ)

ΧΑΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (Δ.Δ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

*Πρόεδρος της ΔΗΜ.Ε.Φ.Ε. Κατερίνης είναι ο Δάφκος Ιωάννης

 

Yποψήφιος Πρόεδρος ΔΗΜ.Τ.Ο. Πύδνας-Κολινδρού

ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

Yποψήφια μέλη ΔΗΜ.Τ.Ε. Πύδνας -Κολινδρού

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (Δ.Δ. ΠΥΔΝΑΣ)

ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Δ.Δ. ΑΙΓΙΝΙΟΥ)

ΔΕΛΗΔΗΜΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Δ.Δ. ΑΙΓΙΝΙΟΥ)

ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Δ.Δ. ΠΥΔΝΑΣ)

ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Δ. ΜΕΘΩΝΗΣ)

ΚΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ (Δ.Δ. ΑΙΓΙΝΙΟΥ)

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Δ.Δ.ΜΕΘΩΝΗΣ)

ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΡΗΓΑ (Δ.Δ. ΠΥΔΝΑΣ)

ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ (Δ.Δ. ΜΕΘΩΝΗΣ)

ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (Δ.Δ. ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ)

ΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Δ. ΜΕΘΩΝΗΣ )

ΧΝΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Δ.Δ. ΑΙΓΙΝΙΟΥ)

*Πρόεδρος της ΔΗΜ.Ε.Φ.Ε. Πύδνας-Κολινδρού είναι ο Καζάς Αθανάσιος

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι ΔΗΜ.Τ.Ο. Δίου-Ολύμπου

ΚΟΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΥΡΟΒΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

Yποψήφια μέλη ΔΗΜ.Τ.Ε. Δίου-Ολύμπου

ΑΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Δ.Δ. ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)

ΒΕΛΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)

ΓΙΑΝΝΑΚΑ-ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ(ΛΕΛΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ (Δ.Δ. ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)

ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Δ.Δ. ΑΝΑΤ. ΟΛΥΜΠΟΥ)

ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Δ.Δ. ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)

ΓΡEΒΕΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Δ.Δ. ΑΝΑΤ. ΟΛΥΜΠΟΥ)

ΓΚΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (Δ.Δ. ΑΝΑΤ. ΟΛΥΜΠΟΥ)

ΖΙΩΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Δ.Δ. ΑΝΑΤ. ΟΛΥΜΠΟΥ)

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)

ΚΟΥΤΣΙΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Δ. ΑΝΑΤ. ΟΛΥΜΠΟΥ)

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)

ΚΛΕΙΤΣΙΝΙΚΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)

ΚΟΥΡΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)

ΚΥΡΑΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Δ.Δ. ΑΝΑΤ. ΟΛΥΜΠΟΥ)

ΛΑΛΟΥΜΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ (Δ.Δ. ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)

ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)

ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Δ.Δ. ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)

ΦΟΥΝΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)

*Πρόεδρος της ΔΗΜ.Ε.Φ.Ε. Δίου-Ολύμου είναι η Μαρία Κάκκαλου

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΝΟΔΕ ΝΔ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΓΕΝΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (άρθρο 6, § 3, περ. 3.1.1. Καταστατικού)

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ (ΣΥΝΕΔΡΩΝ) ΤΗΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

 

ΓΙΔΑΡΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ  ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΛΤΕΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΕΣΑΝΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ

ΚΟΥΛΚΟΥΔΙΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗ

ΚΥΡΑ'Ι'ΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΛΑΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΙΩΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΣΑΛΗΣ ΙΩΣΗΦ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΧΑΡΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΧΑΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ  ΜΙΧΑΗΛ

 

ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

(άρθρο 6, § 3, περ. 3.1.2. Καταστατικού)

 ΑΡΧΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ (ΣΥΝΕΔΡΩΝ) ΤΗΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ-ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΤΟΥ ΚΛΕΑΡΧΟΥ

ΜΑΝΗ ΝΟΤΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΤΕΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Ανάδειξη υπευθύνων θεματικών τομέων δράσης

Στα ίδια εκλογικά κέντρα θα γίνουν και την ερχομένη Τετάρτη 6 Απριλίου από τις 4 το μεσημέρι έως τις 8 το βράδυ οι εκλογές για την ανάδειξη των υπευθύνων των Θεματικών Τομέων Δράσης των Νομαρχιακών Οργανώσεων. 

Υποψήφιοι Θεματικών Τομέων Δράσης ΝΟ.Δ.Ε. Πιερίας:

ΤΟΜΕΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΚΩΔ : 1

ΠΑΠΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΤΣΙΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΚΩΔ: 2

ΓΙΔΑΡΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΜΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΕΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΚΩΔ: 3

ΝΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΜΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΚΩΔ: 4

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ-ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ(ΚΙΚΗ) ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

ΤΟΜΕΑΣ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΚΩΔ :5

ΚΑΛΤΕΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

ΣΚΟΥΜΠΑ ΚΑΛΥΨΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΜΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΩΔ : 6

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝH

 

ΤΟΜΕΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΚΩΔ: 7

ΜΠΑΡΜΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΜΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΩΔ: 8

ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΩΔ : 9

ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΜΕΑΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΚΩΔ: 10

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Ακολουθήστε το "Ο.Β." στο twitter και κάντε like στην σελίδα μας στο facebook και μάθετε πρώτοι όλα όσα συμβαίνουν!

ΝΟΔΕ Πιερίας εκλογές ΔΗΜ.Τ.Ο
Scroll to Top