Τετάρτη 20 Νοε 2019 4:42      

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΠΣ Πιερίας: Το πανόραμα του Σ/Κ σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣ

Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 0-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-2
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 1-2
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ 2-4
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 0-1
Α.Ε. ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 1-1
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 2-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(13η αγωνιστική)

1.ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 32
2.ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 31
3.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ 31
4.ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 25
5.ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ 23
6.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 21
7.ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 20
8.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 17
9.ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 14
10.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 14
11.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ 14
12.ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 13
13.Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 11
14.ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 8
15.ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 8
16.ΑΕ ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ 8

Το πρόγραμμα της επόμενης 14ης αγωνιστικής.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
Α.Ε. ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

 

Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα  της 13ης αγωνιστικής.

Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΠΟΡΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ 4-2
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 4-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-5
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 2-1
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 2-2
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 2-0
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ 0-1
Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ είχε ρεπό

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(13η αγωνιστική)

1.ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΠΟΡΩΝ 34
2.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 30
3.ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ 24
4.ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 22
5.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 19
6.ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝ. 19
7.ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ 19
8.ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ 18
9.ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 15
10.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 14
11.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14
12.25η ΜΑΡΤΙΟΥ 10
13.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ 9
14.ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ 7
15.ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ 1

Το πρόγραμμα της επόμενης 14ης αγωνιστικής.

ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
Η ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ έχει ρεπό

 

Γ' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - Α.Ε. ΤΟΞΟΥ 2-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ 4-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 1-4
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 4-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(9η αγωνιστική)
 
1.ΠΙΝΔΟΣ Α.ΑΓΙΑΝΝΗ 24
2.ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ 23
3.ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 19
4.ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 12
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 10
6. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ  9
7.ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ 3
8.ΑΕ ΤΟΞΟΥ 2

Το πρόγραμμα της επόμενης 10ης αγωνιστικής.

ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

Γ' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής.

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ 1-1
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ 1-2
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ 7-2 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(9η αγωνιστική)

1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ 19
2.ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ 18
3.ΠΑΟΚ Κ. ΜΗΛΙΑΣ 18
4.ΟΛΥΜΠΟΣ Α. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 17
5.ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 12
6.ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 12
7.ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 2
8.ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ 1

Το πρόγραμμα της επόμενης 10ης αγωνιστικής.

ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ

Ακολουθήστε το "Ο.Β." στο twitter και κάντε like στην σελίδα μας στο facebook και μάθετε πρώτοι όλα όσα συμβαίνουν!

ΕΠΣ Πιερίας Α' Ερασιτεχνική Β' Ερασιτεχνική Γ' Ερασιτεχνική Αποτελέσματα Βαθμολογία Επόμενη Αγωνιστική Πρόγραμμα
Scroll to Top