Πέμπτη 5 Δεκ 2019 19:45      

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΠΣ Πιερίας: Το πανόραμα του Σ/Κ σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣ

Α' ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-2
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 1-0
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ 0-4
Α.Ε. ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ- ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 0-0 (διεκόπη στο 32΄)
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 5-2
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ 1-2
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 2-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
(18η Αγωνιστική)

1. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ 44
2. ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 41
3. ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 41
4. ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 40
5. ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ 35
6. ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 30
7. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 29
8. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ 26
9. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 23
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 21
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20
12. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 17
13. Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 12
14. ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 9
15. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 8
16. ΑΕ ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ 8

*Ο Απόλλων Λιτοχώρου και ο Όλυμπος Βροντούς, έχουν 1 παιχνίδι λιγότερο.

Τα παιχνίδια της επόμενης 19ης αγωνιστικής

Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ - Α.Ε. ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ

 

Β' ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής

ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 3-3
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 4-2
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-0
Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΠΟΡΩΝ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ 6-1
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ 2-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(18η Αγωνιστική)

1. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 43
2. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 40
....................................................................
3. ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ 36
4. ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ 30
5. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 28
6. ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 28
.....................................................................
7. ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ 28
8. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 25
9. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 23
10. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝ. 23
11. ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 19
.....................................................................
12. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 13
13. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ 12
14. ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ 7
15. ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ 2

Το πρόγραμμα της επόμενης 19ης αγωνιστικής

ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ – ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

 

Γ' ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 4-3
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 3-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ - Α.Ε. ΤΟΞΟΥ 0-3 α.α

Η BΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(14η Αγωνιστική)

1. ΠΙΝΔΟΣ Α.ΑΓΙΑΝΝΗ 36
2. ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ 33
3. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 32
4. ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 22
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓ. 16
6. Μ. ΑΛΕΞ. ΤΡΙΛΟΦΟΥ 13
7. ΑΕ ΤΟΞΟΥ 4
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ 3*

*Ο Ηρακλής Χράνης αποσύρθηκε

 

Γ' ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής 

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ 7-0
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 2-0
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ 2-2
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ 1-5

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
(14η Αγωνιστική)

1. ΠΑΟΚ Κ. ΜΗΛΙΑΣ 33
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ 27
3. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ 26
4. ΟΛΥΜΠΟΣ Α. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 26
5. ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 23
6. ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 15
7. ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 8
8. ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ 1

Ακολουθήστε το "Ο.Β." στο twitter και κάντε like στην σελίδα μας στο facebook και μάθετε πρώτοι όλα όσα συμβαίνουν!

ΕΠΣ Πιερίας Α' Ερασιτεχνική Β' Ερασιτεχνική Γ' Ερασιτεχνική Αποτελέσματα Βαθμολογία Επόμενη Αγωνιστική
Scroll to Top