Κυριακή 15 Δεκ 2019 8:05      

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΠΣ Πιερίας: Το πανόραμα του Σ/Κ σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣ

Α' ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής

Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 1-2
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 1-1
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ 4-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 2-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ - Α.Ε. ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ 5-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
(19η Αγωνιστική)

1. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ 47
2. ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 44
3. ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 42
4. ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 41
...............................................................
5. ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ 35
6. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 32
7. ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 30
8. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ 29
9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 24
10. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 23
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 23
12. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 17
13. Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 12
14. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 11
15. ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 9
16. ΑΕ ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ 8

Η συνέχεια του διακοπέντος αγώνα "ΑΠΟΛΛΩΝ" Λιτοχώρου - "ΟΛΥΜΠΟΣ" Βροντούς στο 32' λόγω ομίχλης 
θα διεξαχθεί την Τετάρτη 27 Ιανουαρίου 2016 ώρα 15:00 στο Λιτόχωρο.

Το πρόγραμμα της επόμενης 20ης αγωνιστικής 

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
Α.Ε. ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

 

Β' ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής

ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΠΟΡΩΝ 0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ 3-2
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 3-2
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ 4-4
ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ 0-2
Η ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ είχε ρεπό

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
(19η Αγωνιστική)

1. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 46
2. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 40
3. ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ 39
4. ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ 31
5. ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ 29
6. ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 28
7. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 28
8. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 28
9. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝ. 26
10. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 23
11. ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 20
12. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ 15
13. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 14
14. ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ 7
15. ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ 2

Το πρόγραμμα της επόμενης 20ης αγωνιστικής

Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ έχει ρεπό

Ακολουθήστε το "Ο.Β." στο twitter και κάντε like στην σελίδα μας στο facebook και μάθετε πρώτοι όλα όσα συμβαίνουν!

ΕΠΣ Πιερίας Α' Ερασιτεχνική Β' Ερασιτεχνική Γ' Ερασιτεχνική Αποτελέσματα Βαθμολογία Επόμενη Αγωνιστική
Scroll to Top