Σάββατο 25 Φεβ 2017 0:16      

ΕΠΣ Πιερίας: Τα αποτελέσματα της Α' - Β' - Γ' Ερασιτεχνικής

Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ  -  Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής
 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ-Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ   2-2
Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΠΟΡΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ  1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ   0-2
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ   3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ   1-0
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ   1-0
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ   3-1
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ   3-3

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(12η αγωνιστική)

1.ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ  31
2.ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Π.Π.Π   31
3. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ  27
4. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ  22
.............................................................
5. ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 22
6. Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 19
7. ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ 18
8. ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ 18
9. ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 17
10. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 16
11. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 16
12. ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 13
13. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 9
....................................................................
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 7
15. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 5
16. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 4

Το πρόγραμμα της επόμενης 13ης αγωνιστικής

Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

 

Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ  -  Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής
 

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερίων - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ     1-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  1-0
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ    0-0
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    0-2
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ    1-0
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ    5-1
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ    1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ     1-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(12η  αγωνιστική)

1. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                34
2. ΠΙΕΡΙΚΟΣ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ                  28
3. ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                  25
4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ     24
5. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                      21
6. ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                         18
7. ΠΙΝΔΟΣ Α.ΑΓΙΑΝΝΗ                      18
8. ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ      17
9. ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 17
10. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  15
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ   11
12. ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ   10
13. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  9
14. ΠΡΟΟΔΟΣ Π. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ   6
15. ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ   6
16. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ  6

Το πρόγραμμα της επόμενης 13ης αγωνιστικής

ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ

 

Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ  -  Τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής

Α.Ο. ΣΚΟΤΙΝΑΣ-ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ  1-1
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ  5-6
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ  3-2
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ  2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 6-0
Ο ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ είχε ρεπό

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(9η αγωνιστική)

1. ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 25
2.ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 21
3.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 19
4.ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ  14
5.Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 13
6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  9
7.Α.Ο. ΣΚΟΤΙΝΑΣ 8
8.ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ 6
9.ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ 6
10.ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4
11.ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 3

Το πρόγραμμα της επόμενης 10ης αγωνιστικής

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ-ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ-Α.Ο. ΣΚΟΤΙΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ-ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ-ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
Ο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ έχει ρεπό

ΕΠΣ Πιερίας Αποτελέσματα Αγωνιστικής Αγώνες ποδοσφαίρου

Ακολουθήστε το "Ο.Β." στο twitter και κάντε like στην σελίδα μας στο facebook και μάθετε πρώτοι όλα όσα συμβαίνουν!

Scroll to Top