Κυριακή 20 Σεπ 2020 18:11      

Γ' Εθνική: Οι διαιτητές σε όλους τους ομίλους της κατηγορίας

Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές για την 10η αγωνιστική σε 1ο, 2ο όμιλο, την 7η στον 3ο και την 8η του 4ου ομίλου.

Όλα ματς θα γίνουν την Κυριακή στις 15:00, εκτός από το Βύζας Μεγάρων-Λεβάντε που θα διεξαχθεί στις 14:00 και του Ιάλυσος-Ατρόμητος Πειραιά το οποίο ορίστηκε για το Σάββατο στις 14:30.

Αναλυτικά:

1oς όμιλος (10η αγωνιστική)
Λαγκαδάς-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Γκαραγκάνης, Ζέρβας, Μηνούδης (Πιερίας)
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Θύελλα Φιλώτα
Σιμίδης, Καραΐσκος, Τερζόπουλος (Έβρου)
Εθνικός Ν. Αγιονερίου-Νέστος Χρυσούπολης
Φωτιάδης (Καστοριάς), Δεμερτζής, Ταγκαλίδης (Πέλλας)
Καμπανιακός-Δόξα Δράμας
Μαρόπουλος, Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Απόλλων Καλαμαριάς
Λεωνίδας (Τρικάλων), Αναστασίου (Λάρισας), Μανούρας (Τρικάλων)
Εορδαϊκός-Έβρος Σουφλίου
Κολύτας, Βλάσσης, Γραικός (Κέρκυρας)
Καβάλα-Κοζάνη
Δρακίδης, Δημητριάδης, Καρακασίδης (Θράκης)
Εθνικός Σερρών-Άρης
Σημαιάκης, Κελάζογλου, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

2ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Αιγινιακός-Φαρκαδώνα
Τσαπάρας, Καμπούρης (Σερρών), Σιανίδης (Μακεδονίας)
Φωκικός-Νίκη Βόλου
Διώτης, Τσιλίκας, Γαλανόπουλος (Αιτ/νιας)
Πύρασος-Πιερικός
Μολιχιτούδης, Τσιότσος, Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
Τύρνβαβος-Αχέρων Καναλακίου
Καρυπίδης, Κεσισόγλου, Κουπαράνη (Πέλλας)
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δωτιέας Αγιάς
Κατής, Δημόπουλος (Φλώρινας), Παπαδόπουλος (Κοζάνης)
Οπούντιος-Θεσπρωτός
Μπεκιάρης, Παπαλίτσας, Στεφάνης (Καρδίτσας)
Πύδνα Κίτρους-Ρήγας Φεραίος
Μελιτζανίδης (Ημαθίας), Τσιαμπάσης (Κοζάνης), Τζιουβάρας (Κοζάνης)
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Κούλης, Λάττας, Καραλής (Ηλείας)

3ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Ηρακλής Ψαχνών-Σπάρτη
Μπακογιάννης, Τζάκος, Ταμάλης (Αθηνών)
Ερμιονίδα-Παναργειακός
Μάλαμας, Τσαλίκογλου, Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής)
Παμβουπρασιακός-Χαλκίδα
Σκαλτσής, Γκολές, Χρηστάκος (Πειραιά)
Αιολικός-Λουτράκι
Σπυριάδης (Χίου), Κορωνιός, Γιαννόπουλος (Αθηνών)
Βύζας Μεγάρων-Λεβάντε
Χαραλαμπάκης (Ηρακλείου), Φαγκρίδας, Μητάκος (Πειραιά)
Κανάρης Νενητών Χίου-Καλαμάτα
Παντελαίων, Καρμίρης, Κάντας (Λέσβου)
Δόξα Μανωλάδας-Παναρκαδικός
Γριμμάς, Τσαλίκης, Κολιάκος (Αθηνών)

4ος όμιλος (8η αγωνιστική)
ΟΦΗ-Αστέρας Βάρης
Σωτηριάδης, Πάγκαλος (Λασιθίου), Καπρέτσος (Δυτ. Αττικής)
Φωστήρας-Εθνικός
Τζουανόπουλος, Γεωργακόπουλος, Νούλας (Αχαΐας)
Επισκοπή-Ερμής Ζωνιανών
Κρασαγάκης, Παπαδάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
Τράχωνες-Ηράκλειο
Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου), Αρμακόλας, Μουτάφης (Κυκλάδων)
Ιάλυσος-Ατρόμητος Πειραιά
Δημητρόπουλος, Μουγιακάκος, Πλάκας (Δυτ. Αττικής)
Ηλυσιακός-Κηφισιά
Αδαμόπουλος (Ζακύνθου), Μπουρτζοβίτης, Σπηλιώτης (Κορινθίας)
ΠΑΟ Κρουσώνα-Τριγλία Ραφήνας
Κασσελάκης, Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων)
Ιωνικός-Γλυφάδα
Βεργέτης (Αρκαδίας), Μπούμπας, Σανός (Κορινθίας)

Γ' Εθνική Διαιτητές
Scroll to Top