Κυριακή 22 Ιουλ 2018 11:54      

Γυμνάσιο Κορινού: Οι αριστούχοι σε Α'-Β'-Γ' Τάξη

Α'ΤΑΞΗ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΣ    

1 Σεϊταρίδου Μάρθα Βασίλειος 20    

2 Μπεΐνογλου Ιωάννα Δημήτριος 19 13/14    

3 Σεϊταρίδου Ευαγγελία Βασίλειος 19 13/14    

4 Σαββίδης Θεοχάρης Σάββας 19 12/14    

5 Φωτιάδης Αριστοτέλης Συμεών 19 12/14    

6 Μήτρου Σταυρούλα Γρηγόριος 19 10/14    

7 Παντελόπουλος Αθανάσιος Σταμάτιος 19 8/14    

8 Σαραφίδου Μαρία-Γεωργία Γεώργιος 19 8/14    

9 Αυγέρος Γεώργιος Κωνσταντίνος 19 2/14    

10 Δούγκα Δήμητρα Αντώνιος 19 2/14    

11 Αντωνιάδου Μαρία Μιχαήλ 19 1/14    

12 Κοτρόζου Αικατερίνη Αναστάσιος 18 12/14    

13 Μαρκογιαννάκη Αθανασία Νικόλαος 18 7/14

Β'ΤΑΞΗ

1 Κυραϊλίδης Πέτρος Αντώνιος 19 10/14    

2 Τσατσαλή Κυριακή Μάνος 19 10/14    

3 Ναβροζίδης Ραφαήλ Λάζαρος 19 8/14    

4 Βαρσαμάκης Ζήσης Δημήτριος 19 7/14    

5 Παππά Θωμαή Παναγιώτης 19 7/14    

6 Σεϊταρίδου Αικατερίνη-Αναστασία Ιωάννης 19 7/14    

7 Παπαϊωάννου Χρυσούλα Παναγιώτης 19 4/14    

8 Καρατζάς Ιορδάνης Χρήστος 19 3/14    

9 Ιορδανόπουλος Παναγιώτης Χρήστος 19 2/14    

10 Κωνσταντός Αντώνιος Κωνσταντίνος 19 2/14    

11 Παπαϊωάννου Μαρία Παναγιώτης 19 2/14    

12 Πελτικούδης Σαράντης Βασίλειος 19 1/14    

13 Κουκουρδή Αναστασία-Βέρα Δημήτριος 18 11/14    

14 Αρσένης Χρήστος Χαράλαμπος 18 7/14

Γ' ΤΑΞΗ

1 Προδρόμου Κωνσταντίνος-Αντώνιος Χαράλαμπος 20    

2 Κιοσέογλου Γεώργιος Κωνσταντίνος 19 13/14    

3 Δουρουκλάκη Ευφροσύνη Παναγιώτης 19 11/14    

4 Σκανίκα Φεβρωνία Σάββας 19 6/14    

5 Λαβαντσιώτη Ελένη Σωτήριος 19 5/14    

6 Φουστάνα Μαρία-Χρυσάνθη Γεώργιος 18 13/14    

7 Υφαντίδου Χρυσή Θεοχάρης 18 10/14    

8 Καΐσης Κωνσταντίνος Δημήτριος 18 9/14    

9 Κουγιουμτζίδου Αναστασία Γεώργιος 18 9/14    

10 Ιωαννίδου Όλγα-Μαρία Παντελεήμονας 18 8/14    

11 Αβραμίδου Παρθένα Ιορδάνης 18 7/14

Γυμνάσιο Κορινού Αριστούχοι Α'Τάξη Β'Τάξη Γ'Τάξη

Ακολουθήστε το "Ο.Β." στο twitter και κάντε like στην σελίδα μας στο facebook και μάθετε πρώτοι όλα όσα συμβαίνουν!

Scroll to Top