Τετάρτη 26 Σεπ 2018 7:31      

Λύκειο Κάτω Μηλιάς: Οι αριστούχοι σε Α'-Β'-Γ' Τάξη

Α'ΤΑΞΗ

Α/Α
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
Μέσος Όρος
Μέσος Όρος Ολογράφως

1
ΓΙΑΝΝΩΤΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΘΩΜΑΣ
19,9
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ

2
ΓΚΟΥΤΖΙΛΙΚΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19,9
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ

3
ΖΑΧΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19,9
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ

4
ΓΚΟΛΙΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19,6
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ

5
ΚΟΥΒΑΡΟΥ
ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19,4
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ

6
ΦΩΤΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19,4
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ

7
ΜΠΙΝΙΑ
ΕΛΕΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
19,2
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ

8
ΒΑΛΤΑΣΑΡΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ

9
ΓΚΟΥΤΖΑ
ΕΙΡΗΝΗ-ΜΥΡΤΩ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18,4
ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ

10
ΣΗΣΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18,2
ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ

11
ΧΑΝΔΟΛΙΑ
ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18,1
ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ

Β'ΤΑΞΗ

Α/Α
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
Μέσος Όρος
Μέσος Όρος Ολογράφως

1
ΤΣΑΟΥΣΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19,6
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ

2
ΜΠΙΖΙΩΤΑ
ΕΛΕΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19,4
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ

3
ΤΣΙΝΙΚΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΘΩΜΑΣ
19,3
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ

4
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19,2
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ

5
ΤΣΙΝΙΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
18,8
ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ

6
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
18,7
ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ

7
ΚΟΣΣΥΒΑ
ΕΥΑΝΘΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18,4
ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ

Γ'ΤΑΞΗ

Α/Α
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
Μέσος Όρος
Μέσος Όρος Ολογράφως

1
ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
20
ΕΙΚΟΣΙ

2
ΣΙΑΠΑΚΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19,9
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ

3
ΦΩΤΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΟΡΕΣΤΗΣ
19,8
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ

4
ΝΤΟΥΡΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19,7
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ

5
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΟΥΡΑΝΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
19,6
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ

6
ΚΟΥΤΛΟΥΜΠΑΣΗ
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19,5
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ

7
ΣΙΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
19,5
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ

8
ΣΚΕΝΔΡΑ
ΑΣΗΜΙΝΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19,5
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ

9
ΧΗΡΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19,3
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ

10
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19,1
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ

11
ΦΩΤΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19
ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ

12
ΒΥΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
18,9
ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ

13
ΤΙΚΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18,9
ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ

14
ΛΙΟΛΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
18,8
ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ

15
ΚΟΚΚΑΛΗ
ΔΩΡΟΘΕΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18,7
ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ

16
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18,6
ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ

17
ΜΥΡΩΤΗ
ΜΕΤΑΞΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18,6
ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ

18
ΣΙΩΚΑ
ΕΛΕΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18,5
ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ

Λύκειο Κάτω Μηλιάς Αριστούχοι Α'Τάξη Β'Τάξη Γ'Τάξη

Ακολουθήστε το "Ο.Β." στο twitter και κάντε like στην σελίδα μας στο facebook και μάθετε πρώτοι όλα όσα συμβαίνουν!

Scroll to Top