Κυριακή 24 Ιουν 2018 3:57      

Όλη η Αγωνιστική Δράση του Σ/Κ στη Γ' Εθνική

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ:

1oς όμιλος (10η αγωνιστική)

Λαγκαδάς-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Γκαραγκάνης, Ζέρβας, Μηνούδης (Πιερίας)

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Θύελλα Φιλώτα
Σιμίδης, Καραΐσκος, Τερζόπουλος (Έβρου)

Εθνικός Ν. Αγιονερίου-Νέστος Χρυσούπολης
Φωτιάδης (Καστοριάς), Δεμερτζής, Ταγκαλίδης (Πέλλας)

Καμπανιακός-Δόξα Δράμας
Μαρόπουλος, Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Απόλλων Καλαμαριάς
Λεωνίδας (Τρικάλων), Αναστασίου (Λάρισας), Μανούρας (Τρικάλων)

Εορδαϊκός-Έβρος Σουφλίου
Κολύτας, Βλάσσης, Γραικός (Κέρκυρας)

Καβάλα-Κοζάνη
Δρακίδης, Δημητριάδης, Καρακασίδης (Θράκης)

Εθνικός Σερρών-Άρης
Σημαιάκης, Κελάζογλου, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

 

2ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Αιγινιακός-Φαρκαδώνα
Τσαπάρας, Καμπούρης (Σερρών), Σιανίδης (Μακεδονίας)

Φωκικός-Νίκη Βόλου
Διώτης, Τσιλίκας, Γαλανόπουλος (Αιτ/νιας)

Πύρασος-Πιερικός
Μολιχιτούδης, Τσιότσος, Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

Τύρνβαβος-Αχέρων Καναλακίου
Καρυπίδης, Κεσισόγλου, Κουπαράνη (Πέλλας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δωτιέας Αγιάς
Κατής, Δημόπουλος (Φλώρινας), Παπαδόπουλος (Κοζάνης)

Οπούντιος-Θεσπρωτός
Μπεκιάρης, Παπαλίτσας, Στεφάνης (Καρδίτσας)

Πύδνα Κίτρους-Ρήγας Φεραίος
Μελιτζανίδης (Ημαθίας), Τσιαμπάσης (Κοζάνης), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

ΑΕ Καραϊσκάκης-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Κούλης, Λάττας, Καραλής (Ηλείας)

 

3ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Ηρακλής Ψαχνών-Σπάρτη
Μπακογιάννης, Τζάκος, Ταμάλης (Αθηνών)

Ερμιονίδα-Παναργειακός
Μάλαμας, Τσαλίκογλου, Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής)

Παμβουπρασιακός-Χαλκίδα
Σκαλτσής, Γκολές, Χρηστάκος (Πειραιά)

Αιολικός-Λουτράκι
Σπυριάδης (Χίου), Κορωνιός, Γιαννόπουλος (Αθηνών)

Βύζας Μεγάρων-Λεβάντε
Χαραλαμπάκης (Ηρακλείου), Φαγκρίδας, Μητάκος (Πειραιά)

Κανάρης Νενητών Χίου-Καλαμάτα
Παντελαίων, Καρμίρης, Κάντας (Λέσβου)

Δόξα Μανωλάδας-Παναρκαδικός
Γριμμάς, Τσαλίκης, Κολιάκος (Αθηνών)

 

4ος όμιλος (8η αγωνιστική)

ΟΦΗ-Αστέρας Βάρης
Σωτηριάδης, Πάγκαλος (Λασιθίου), Καπρέτσος (Δυτ. Αττικής)

Φωστήρας-Εθνικός
Τζουανόπουλος, Γεωργακόπουλος, Νούλας (Αχαΐας)

Επισκοπή-Ερμής Ζωνιανών
Κρασαγάκης, Παπαδάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

Τράχωνες-Ηράκλειο
Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου), Αρμακόλας, Μουτάφης (Κυκλάδων)

Ιάλυσος-Ατρόμητος Πειραιά
Δημητρόπουλος, Μουγιακάκος, Πλάκας (Δυτ. Αττικής)

Ηλυσιακός-Κηφισιά
Αδαμόπουλος (Ζακύνθου), Μπουρτζοβίτης, Σπηλιώτης (Κορινθίας)

ΠΑΟ Κρουσώνα-Τριγλία Ραφήνας
Κασσελάκης, Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων)

Ιωνικός-Γλυφάδα
Βεργέτης (Αρκαδίας), Μπούμπας, Σανός (Κορινθίας)

Ακολουθείστε το "Ο.Β." στο twitter και κάντε like στην σελίδα μας στο facebook για να είστε πάντα ενημερωμένοι

Γ' Εθνική Πρόγραμμα
Scroll to Top