Κυριακή 24 Ιουν 2018 9:53

Ποδόσφαιρο Γ' Εθνική: Πιερικός - Καμπανιακός 0-2

Με πρωταγωνιστή τον Δημήτρη Υψηλό, που σκόραρε με δυο σουτ στο δεύτερο ημίχρονο (49΄ και 65΄), ο Καμπανιακός νίκησε σε φιλικό παιχνίδι με 2-0 τον Πιερικό στο Α' ΔΑΚ.

Ευκαιρίες υπήρξαν εκατέρωθεν, με τον τερματοφύλακα Μπόικο να είναι «ζεστός» κάτω από τα δοκάρια των φιλοξενούμενων έπαιξε σε όλο το 90λεπτο.

Έγιναν πολλές δοκιμές σε σχήματα και έπαιξαν παίκτες που δεν είχαν παιχνίδια στα πόδια τους.

Δόθηκε χρόνος συμμετοχής ενώ ξεκουράστηκαν αρκετοί  παίκτες και άλλοι έπαιξαν πολύ λίγο.

Σίγουρα βγήκαν χρήσιμα συμπεράσματα και οι δύο προπονητές "είδαν" πολλά από τους παίκτες τους.

ΟΙ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ.

ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Πιζάνι, Γελαδάρης, Μάρκου, Αγησιλάου, Γαλανόπουλος, Τριανταφυλλίδης, Παναγιωτίδης, Συμεωνίδης, Κοκονόζι, Παρδάλης, Καμαρά.

Επίσης έπαιξαν και οι:

Παπαδόπουλος, Λούγκος, Νταντίνης, Λαζόπουλος, Ρέντι και Μπαρούτας.

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Μπόικος, Αριζάνης, Χατζόπουλος, Σαραγιώτης, Κασαπίδης, Μενικάλι, Στεφανίδης, Ασλαμπάλογλου, Υψηλός, Λεφίδης, Μπάλιος.

Παπάζης, Τρικαλινός, Κουντουράς, Ντάρτζαλης, Μπιτσικόπουλος, Χατζηπαπάς.

Ποδόσφαιρο Πιερικός. Καμπανιακός προετοιμασία Αγώνες Γ' Εθνικής Παιχνίδι παίκτες ομάδα

Ακολουθήστε το "Ο.Β." στο twitter και κάντε like στην σελίδα μας στο facebook και μάθετε πρώτοι όλα όσα συμβαίνουν!