1η αγωνιστική
1 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
2 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
3 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ –
2η αγωνιστική
1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
2 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
6 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ –
3η αγωνιστική
1 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
4 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
5 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ –
4η αγωνιστική
1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
3 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
5η αγωνιστική
1 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
2 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
3 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
4 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
6 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –
6η αγωνιστική
1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
5 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
6 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ –
7η αγωνιστική
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
3 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
4 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ –
8η αγωνιστική
1 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ –
9η αγωνιστική
1 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
6 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ –
10η αγωνιστική
1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
2 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
3 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
5 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
11η αγωνιστική
1 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
2 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ –
12η αγωνιστική
1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
3 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
6 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ –
13η αγωνιστική
1 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
3 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
6 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ –
14η αγωνιστική
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
3 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
6 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ –
15η αγωνιστική
1 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
3 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
4 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
5 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
16η αγωνιστική
1 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
2 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
5 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –
17η αγωνιστική
1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
4 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
6 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ –
18η αγωνιστική
1 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ –
19η αγωνιστική
1 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ –
20η αγωνιστική
1 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
5 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ –
21η αγωνιστική
1 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
22η αγωνιστική
1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
2 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
4 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ –