Η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε του διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2 σε Βόρειο και Νότιο όμιλο.
Ο Πιερικός δεν αγωνίζεται το Σαββατοκύριακο μιας και η ομάδα της Κατερίνης έχει το ρεπό της με την ολοκλήρωση του πρώτου γύρου.
Οι διαιτητές της 17ης αγωνιστικής σε Βόρειο και Νότιο όμιλο
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 5 Φεβρουαρίου – ώρα 14:45
ΠΑΟΚ Β-Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παραφέστας (Λάρισας),
Πραχάλης (Κοζάνης)
Ολυμπιακός Βόλου-Ολυμπιακός Β
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Μάνος (Λάρισας),
Νίκζας (Λάρισας)
Σάββατο 5 Φεβρουαρίου – ώρα 17:00
Νίκη Βόλου-Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής),
Κουκούμης (Καβάλας)
Κυριακή 6 Φεβρουαρίου – ώρα 14:45
Τρίκαλα-ΑΕΛ
Διαιτητής: Νικολάου (Αθηνών)
Βοηθοί: Κουφός (Μακεδονίας),
Φράπος (Μακεδονίας)
Θεσπρωτός-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Μποζατζίδης (Μακεδονίας),
Δημόπουλος (Φλώρινας)
Καβάλα-Βέροια
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Σάββας (Σέρρες),
Τσακίρης (Δράμας)
Αλμωπός Αριδαίας-Ηρακλής
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης),
Χατζηνάκος (Δράμας)
Κυριακή 6 Φεβρουαρίου – ώρα 20:00
Ξάνθη-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας),
Τυριακίδης (Μακεδονίας)
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 5 Φεβρουαρίου – ώρα 14:45
Παναθηναϊκός Β-Επισκοπή
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας),
Χριστοδούλου (Ημαθίας)
Εργοτέλης-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Καραθανάσης (Ανατ.Αττικής),
Σταυρόγλου (Αθηνών)
Κυριακή 06/02 – 14:45
Καραϊσκάκης Άρτας-Ρόδος
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νιας)
Βοηθοί: Ισακοβίδης (Λακωνίας),
Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
Αστέρας Βλαχιώτη-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί:Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας),
Κωνστάντιος (Ευβοίας)
Χανιά-Καλλιθέα
Διαιτητής: Κάτοικος (Αθηνών)
Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου),
Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
Ζάκυνθος-ΟΦ Ιεράπετρας
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Βιτσεντζάτος (Ανατ.Αττικής),
Οικονόμου (Αχαΐας)
Διαγόρας-Αιγάλεω
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτ/νιας),
Ισσά (Αθηνών)
Κυριακή 06/02 – 17:00
Καλαμάτα-Κηφισιά
Διαιτητής: Λάμπρου (Ευβοίας)
Βοηθοί: Πριονάς (Ευβοίας),
Καραλής (Ηλείας)