Στις 6 Οκτωβρίου είναι η έναρξη της regular season της EuroLeague.
Ένας “μαραθώνιος”, ο οποίος διαρκεί έως και τις 14 Απριλίου με 34 αγωνιστικές και όλα αυτά φυσικά πριν από τα playoffs και φυσικά το Final Four.
1η αγωνιστική
6 Οκτωβρίου
21:00 Παναθηναϊκός – Ρεάλ Μαδρίτης
21:00 Βιλερμπάν – Αρμάνι Μιλάνο
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ζαλγκίρις Κάουνας
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Φενερμπαχτσέ
21:30 Βαλένθια-Μπασκόνια
7 Οκτωβρίου
20:30 Αναντολού Εφές-Ερυθρός Αστέρας
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Παρτιζάν
21:30 Μπαρτσελόνα-Ολυμπιακός
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Μονακό
2η αγωνιστική
13/10
20:00 Μονακό-Αναντολού Εφές
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός
21:30 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Μπάγερν Μονάχου
14/10
21:00 Φενερμπαχτσέ -Μακάμπι Τελ Αβίβ
21:00 Ολυμπιακός-Ζαλγκίρις Κάουνας
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Άλμπα Βερολίνου
21:30 Μπασκόνια -Παρτιζάν
21:45 Βαλένθια-Βιλερμπάν
3η αγωνιστική
18/10
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Βίρτους Μπολόνια
20:30 Αναντολού Εφές-Βαλένθια
20:45 Φενερμπαχτσέ-Βιλερμπάν
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μονακό
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα
21:45 Παρτιζάν-Αρμάνι Μιλάνο
19/10
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Παναθηναϊκός
21:30 Μπασκόνια-Ερυθρός Αστέρας
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Ολυμπιακός
4η αγωνιστική
20/10
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπαρτσελόνα
20:45 Φενερμπαχτσέ-Βαλένθια
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βιλερμπάν
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Αρμάνι Μιλάνο
21:30 Παρτιζάν-Βίρτους Μπολόνια
21/10
20:30 Αναντολού Εφές-Άλμπα Βερολίνου
21:00 Παναθηναϊκός-Μονακό
21:30 Μπασκόνια-Ολυμπιακός
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Ερυθρός Αστέρας
5η αγωνιστική
27/10
19:45 Ολυμπιακός-Μονακό
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παναθηναϊκός
21:30 Παρτιζάν-Ζαλγκίρις Κάουνας
21:30 Βαλένθια -Άλμπα Βερολίνου
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Βίρτους Μπολόνια
28/10
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Μπάγερν Μονάχου
20:30 Αναντολού Εφές-Φενερμπαχτσέ
21:00 Βιλερμπάν)-Μπασκόνια
21:30 Μπαρτσελόνα-Αρμάνι Μιλάνο
6η αγωνιστική
3/11
20:00 Μονακό-Ερυθρός Αστέρας2
21:15 Μπασκόνια-Μακάμπι Τελ Αβίβ
21:30 Παναθηναϊκός-Παρτιζάν
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Ρεάλ Μαδρίτης
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Αναντολού Εφές
4/11
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Άλμπα Βερολίνου
21:30 Μπαρτσελόνα-Φενερμπαχτσέ
21:00 Ολυμπιακός-Βαλένθια
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Βιλερμπάν
7η αγωνιστική
10/11
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου
21:00 Ολυμπιακός-Παρτιζάν
21:00 Βιλερμπάν-Ζαλγκίρις Κάουνας
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπαρτσελόνα
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Αναντολού Εφές
11/11
19:45 Φενερμπαχτσέ -Ερυθρός Αστέρας
21:00 Παναθηναϊκός -Μπασκόνια
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Βίρτους Μπολόνια
21:30 Βαλένθια-Μονακό
8η αγωνιστική
17/11
19:30 Αναντολού Εφές-Μπαρτσελόνα
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Βιλερμπάν
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Ολυμπιακός
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Βαλένθια
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Άλμπα Βερολίνου
18/11
19:45 Φενερμπαχτσέ-Παναθηναϊκός
20:00 Μονακό-Μπασκόνια
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Αρμάνι Μιλάνο
21:30 Παρτιζάν-Μακάμπι Τελ Αβίβ
9η αγωνιστική
22/11
20:00 Μονακό-Φενερμπαχτσέ
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Ερυθρός Αστέρας
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Αναντολού Εφές
21:30 Βαλένθια -Ρεάλ Μαδρίτης
21:45 Μπαρτσελόνα-Παρτιζάν
23/11
21:00 Βιλερμπάν-Μπάγερν Μονάχου
21:00 Παναθηναϊκός-Βίρτους Μπολόνια
21:30 Μπασκόνια-Ζαλγκίρις Κάουνας
10η αγωνιστική
24/11
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Μακάμπι Τελ Αβίβ
21:00 Ολυμπιακός-Άλμπα Βερολίνου
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Φενερμπαχτσέ
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Παρτιζάν
25/11
20:00 Μονακό-Μπάγερν Μονάχου
21:00 Παναθηναϊκός-Βιλερμπάν
21:30 Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Αναντολού Εφές
21:45 Βαλένθια-Ζαλγκίρις Κάουνας
11η αγωνιστική
1/12
19:30 Αναντολού Εφές-Ολυμπιακός
19:30 Άλμπα Βερολίνου-Μπαρτσελόνα
21:30 Βιλερμπάν-Μονακό
21:30 Μπασκόνια-Αρμάνι Μιλάνο
21:45 Παρτιζάν-Βαλένθια
2/12
19:45 Φενερμπαχτσέ-Ρεάλ Μαδρίτης
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Βίρτους Μπολόνια
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Παναθηναϊκός
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Μακάμπι Τελ Αβίβ
12η αγωνιστική
8/12
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Φενερμπαχτσέ
21:00 Παναθηναϊκός-Αρμάνι Μιλάνο
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βαλένθια
21:30 Παρτιζάν-Ερυθρός Αστέρας
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Μονακό
9/12
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Αναντολού Εφές
21:00 Μπαρτσελόνα-Βιλερμπάν
21:00 Ολυμπιακός-Βίρτους Μπολόνια
21:30 Μπασκόνια-Μπάγερν Μονάχου
13η αγωνιστική
13/12
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Ζαλγκίρις Κάουνας
21:00 Βιλερμπάν-Παρτιζάν
21:30 Ολυμπιακός-Φενερμπαχτσέ
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Μακάμπι Τελ Αβίβ
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης
21:45 Βαλένθια-Παναθηναϊκός
14/12
19:30 Αναντολού Εφές-Μπασκόνια
20:00 Μονακό-Μπαρτσελόνα
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Άλμπα Βερολίνου
14η αγωνιστική
15/12
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Αρμάνι Μιλάνο
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Ρεάλ Μαδρίτης
21:00 Βιλερμπάν-Ολυμπιακός
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Βαλένθια
16/12
19:45 Φενερμπαχτσέ-Μπασκόνια
20:00 Μονακό-Άλμπα Βερολίνου
21:30 Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός
21:30 Παρτιζάν-Αναντολού Εφές
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Μακάμπι Τελ Αβίβ
15η αγωνιστική
22/12
19:45 Φενερμπαχτσέ-Παρτιζάν
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι Τελ Αβίβ
21:00 Ολυμπιακός-Ερυθρός Αστέρας
21:30 Μπασκόνια-Βίρτους Μπολόνια
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Βιλερμπάν
23/12
19:30 Αναντολού Εφές-Παναθηναϊκός
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπάγερν Μονάχου
21:30 Βαλένθια-Μπαρτσελόνα
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Μονακό
16η αγωνιστική
29/12
20:00 Μονακό-Ζαλγκίρις Κάουνας
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αναντολού Εφές
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Βαλένθια
21:30 Παρτιζάν-Μπάγερν Μονάχου
21:45 Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης
30/12
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Μπαρτσελόνα
21:00 Βιλερμπάν-Άλμπα Βερολίνου
21:00 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Φενερμπαχτσέ
17η αγωνιστική
5/1
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Φενερμπαχτσέ
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Μπασκόνια
21:30 Μπαρτσελόνα-Βίρτους Μπολόνια
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός
21:30 Παρτιζάν-Μονακό
6/1
19:30 Αναντολού Εφές-Βιλερμπάν
21:00 Ολυμπιακός-Αρμάνι Μιλάνο
21:30 Βαλένθια-Ερυθρός Αστέρας
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ
18η αγωνιστική
10/1
20:00 Μονακό-Ολυμπιακός
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Ρεάλ Μαδρίτης
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Αρμάνι Μιλάνο
21:30 Παναθηναϊκός-Φενερμπαχτσέ
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Μπασκόνια
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Ζαλγκίρις Κάουνας
11/1
21:00 Βιλερμπάν-Μπαρτσελόνα
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παρτιζάν
21:30 Βαλένθια-Αναντολού Εφές
19η αγωνιστική
12/1
19:45 Φενερμπαχτσέ-Μπάγερν Μονάχου
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Μονακό
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Ρεάλ Μαδρίτης
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Ολυμπιακός
13/1
21:00 Βιλερμπάν-Βαλένθια
21:00 Παναθηναϊκός-Μακάμπι Τελ Αβίβ
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Ζαλγκίρις Κάουνας
21:30 Μπαρτσελόνα-Αναντολού Εφές
21:30 Παρτιζάν-Μπασκόνια
20ή αγωνιστική
19/1
19:45 Φενερμπαχτσέ-Μονακό
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Άλμπα Βερολίνου
21:30 Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Παναθηναϊκός
21:45 Βαλένθια-Παρτιζάν
20/1
19:30 Αναντολού Εφές-Μπάγερν Μονάχου
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Ερυθρός Αστέρας
21:00 Ολυμπιακός-Ρεάλ Μαδρίτης
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Βιλερμπάν
21η αγωνιστική
26/1
20:00 Μονακό-Αρμάνι Μιλάνο
21:00 Άλμπα Βερολίνου- Βαλένθια
21:00 Βιλερμπάν-Φενερμπαχτσέ
21:00 Παναθηναϊκός-Ζαλγκίρις Κάουνα
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
27/1
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Παρτιζάν
21:00 Ολυμπιακός-Μακάμπι Τελ Αβίβ
21:30 Μπασκόνια-Αναντολού Εφές
21:45 Μπάγερν Μονάχου-Βίρτους Μπολόνια
22η αγωνιστική
31/1
19:45 Φενερμπαχτσέ-Ολυμπιακός
20:00 Αρμάνι Μιλάνο-Μπασκόνια
21:30 Μπαρτσελόνα-Μακάμπι Τελ Αβίβ
21:30 Παρτιζάν-Βιλερμπάν
21:30 Βαλένθια-Μπάγερν Μονάχου
22:00 Βίρτους Μπολόνια-Ερυθρός Αστέρας
1/2
19:30 Αναντολού Εφές-Ζαλγκίρις Κάουνας
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Μονακό
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός
23η αγωνιστική
2/2
21:30 Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Ερυθρός Αστέρας
21:30 Βαλένθια-Μακάμπι Τελ Αβίβ
3/2
19:45 Φενερμπαχτσέ-Άλμπα Βερολίνου
20:00 Μονακό-Ρεάλ Μαδρίτης
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Παρτιζάν
21:00 Ολυμπιακός-Αναντολού Εφές
21:00 Βιλερμπάν-Βίρτους Μπολόνια
21:30 Μπασκόνια -Παναθηναϊκός
24η αγωνιστική
9/2
19:45 Φενερμπαχτσέ-Αρμάνι Μιλάνο
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Ολυμπιακός
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ -Ερυθρός Αστέρας
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Παρτιζάν
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Μπαρτσελόνα
10/2
19:30 Αναντολού Εφές-Ρεάλ Μαδρίτης
20:00 Μονακό-Βιλερμπάν
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπασκόνια
21:00 Παναθηναϊκός-Βαλένθια
25η αγωνιστική
23/2
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπάγερν Μονάχου
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός
21:30 Παρτιζάν-Φενερμπαχτσέ
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Ζαλγκίρις Κάουνας
24/2
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Άλμπα Βερολίνου
21:00 Βιλερμπάν-Αναντολού Εφέ
21:30 Βαλένθια-Ολυμπιακός
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Μπασκόνια
21:45 Μπαρτσελόνα-Μονακό
26η αγωνιστική
2/3
19:45 Παρτιζάν-Άλμπα Βερολίνου
20:00 Μονακό-Μακάμπι Τελ Αβίβ
21:00 Παναθηναϊκός-Αναντολού Εφές
21:30 Μπαρτσελόνα-Ζαλγκίρις Κάουνας
21:45 Μπάγερν Μονάχου-Ερυθρός Αστέρας
3/3
19:45 Φενερμπαχτσέ-Βίρτους Μπολόνια
21:00 Βιλερμπάν-Ρεάλ Μαδρίτης
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός
21:30 Μπασκόνια-Βαλένθια
27η αγωνιστική
7/3
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Ζαλγκίρις Κάουνας
21:00 Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Βιλερμπάν
21:30 Βαλένθια-Αρμάνι Μιλάνο
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Παρτιζάν
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπασκόνια
8/3
20:00 Μονακό-Παναθηναϊκός
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Αναντολού Εφές
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Φενερμπαχτσέ
28η αγωνιστική
9/3
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Βιλερμπάν
21:00 Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Παρτιζάν
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια
10/3
19:30 Αναντολού Εφές-Μακάμπι Τελ Αβίβ
19:45 Φενερμπαχτσέ-Μπαρτσελόνα
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Βίρτους Μπολόνια
21:00 Παναθηναϊκός-Ερυθρός Αστέρας
21:30 Μπασκόνια-Μονακό
29η αγωνιστική
16/3
19:30 Αναντολού Εφές-Παρτιζάν
20:00 Μονακό-Βίρτους Μπολόνια
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Ολυμπιακός
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπασκόνια
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Αρμάνι Μιλάνο
17/3
21:00 Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός
21:30 Μπαρτσελόνα-Ερυθρός Αστέρας
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Άλμπα Βερολίνου
21:30 Βαλένθια-Φενερμπαχτσέ
30ή αγωνιστική
23/3
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Μπασκόνια
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Αναντολού Εφές
21:00 Βιλερμπάν-Μακάμπι Τελ Αβίβ
21:00 Παναθηναϊκός-Μπαρτσελόνα
24/3
19:45 Φενερμπαχτσέ-Ζαλγκίρις Κάουνας
20:00 Μονακό-Βαλένθια
20:00 Βίρτους Μπολόνια-Ρεάλ Μαδρίτης
21:30 Παρτιζάν-Ολυμπιακός
22:00 Αρμάνι Μιλάνο-Μπάγερν Μονάχου
31η αγωνιστική
28/3
20:30 Αναντολού Εφές-Αρμάνι Μιλάνο
21:00 Παναθηναϊκός-Μπάγερν Μονάχου
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βίρτους Μπολόνια
21:30 Παρτιζάν-Μπαρτσελόνα
22:30 Μπασκόνια-Άλμπα Βερολίνου
29/3
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Βαλένθια
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Μονακό
21:00 Ολυμπιακός-Βιλερμπάν
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Φενερμπαχτσέ
32η αγωνιστική
30/3
20:30 Αναντολού Εφές-Βίρτους Μπολόνια
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αρμάνι Μιλάνο
21:30 Μπαρτσελόνα-Άλμπα Βερολίνου
31/3
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Βαλένθια
21:00 Βιλερμπάν-Ερυθρός Αστέρας
21:00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
21:30 Μπασκόνια-Φενερμπαχτσέ
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Μονακό
21:30 Παρτιζάν-Ρεάλ Μαδρίτης
33η αγωνιστική
6/4
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Ολυμπιακός
20:45 Φενερμπαχτσέ-Αναντολού Εφές
21:30 Μπασκόνια-Βιλερμπάν
21:30 Βαλένθια-Βίρτους Μπολόνια
21:45 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπάγερν Μονάχου
7/4
20:00 Μονακό-Παρτιζάν
20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας-Μακάμπι Τελ Αβίβ
21:00 Παναθηναϊκός-Άλμπα Βερολίνου
21:30 Αρμάνι Μιλάνο-Μπαρτσελόνα
34η αγωνιστική
13/4
20:00 Ερυθρός Αστέρας-Φενερμπαχτσέ
21:00 Άλμπα Βερολίνου-Βιλερμπάν
21:00 Ολυμπιακός-Μπασκόνια
21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ρεάλ Μαδρίτης
21:30 Βίρτους Μπολόνια-Αρμάνι Μιλάνο
14/4
20:30 Αναντολού Εφές-Μονακό
21:30 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια
21:30 Παρτιζάν-Παναθηναϊκός
21:30 Μπάγερν Μονάχου-Ζαλγκίρις Κάουνας