Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές της 3ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Super League 2, οι οποίες αφορούν παιχνίδια για τον Βόρειο και Νότιο όμιλο.
Κυριακή 21 Νοεμβρίου – ώρα 15:00
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Ολυμπιακός Β-ΑΕΛ (Σάββατο 20 Νοεμβρίου – 15:00)
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Δέτση (Αθηνών),
Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Παρατηρητής: Κωνσταντίνου (Αιτ/νίας)
Πανσερραϊκός-ΑΟ Τρίκαλα (Σάββατο 20 Νοεμβρίου – 15:00)
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Τοροσιάδης,
Κουφός (Μακεδονίας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Ντοσίδης (Θράκης)
Ηρακλής-ΠΑΟΚ Β (Σάββατο 20 Νοεμβρίου – 15:00)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παραφέστας (Λάρισας),
Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Κωστούδης (Μακεδονίας)
Βέροια-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιώς),
Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Παρατηρητής: Σταμούλης (Μακεδονίας)
Απόλλων Πόντου-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)
Βοηθοί: Τσακίρης,
Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Παρατηρητής: Λέφας (Πιερίας)
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας),
Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
4ος: Ματσούκας (Αιτ/νίας)
Παρατηρητής: Γκάγκας (Λάρισας)
Πιερικός-Καβάλα
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Ζίρδας (Αθηνών),
Αναστασίου (Θεσσαλίας)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Στρατούδης (Έβρου)
Ξάνθη-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας),
Μπαλιάκας (Κοζάνης)
4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Παρατηρητής: Κωτούλας (Κιλκίς)
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας
ΝOTΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Αιγάλεω-ΟΦ Ιεράπετρας (Σάββατο 20 Νοεμβρίου – 15:00)
Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αργολίδας),
Κοττώρος (Δωδ/νήσου)
4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Παρατηρητής: Λαμπαδαρίου (Πειραιώς)
Ηρόδοτος-Ζάκυνθος (Σάββατο 20 Νοεμβρίου – 18:00)
Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατ. Αττικής)
Βοηθοί: Χρηστάκος (Πειραιώς),
Ισσά (Αθηνών)
4ος: Νικολάου (Αθηνών)
Παρατηρητής: Παπαδάκης (Λασιθίου)
Λεβαδειακός-Χανιά (Σάββατο 20 Νοεμβρίου – 15:00)
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Νηδριώτης (Αθηνών),
Γεωργακόπουλος (Πειραιώς)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Παρατηρητής: Λιόλιος (Λάρισας)
Ρόδος-Διαγόρας
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιώς)
Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτ. Αττικής),
Νικολάου (Αθηνών)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Παρατηρητής: Ζαννέτης (Δωδ/νήσου)
Επισκοπή-Αστέρας Βλαχιώτη (Σάββατο 20 Νοεμβρίου – 15:00)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Βιντσεντζάτος (Ανατ. Αττικής),
Τσολακίδης (Αθηνών)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιώς)
Παρατηρητής: Κουρκουνάς (Λασιθίου)
Κηφισιά-Εργοτέλης (Σάββατο 20 Νοεμβρίου– 15:00)
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου),
Μανάσης (Τρικάλων)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)
Παρατηρητής: Μοιραδωνάκης (Πειραιώς)
ΑΕΚ Β-Καραϊσκάκης (Σάββατο 20 Νοεμβρίου – 15:00)
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων),
Κακαφώνης (Αχαΐας)
4ος: Ψύχουλας (Βοιωτίας)
Παρατηρητής: Σπυράκης (Λακωνίας)
Καλαμάτα-Παναθηναϊκός Β (Σάββατο 20 Νοεμβρίου – 15:00)
Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Τριαντάφυλλος (Κορινθίας),
Καλλής (Ανατ. Αττικής)
4ος: Αντωνίου (Αχαΐας)
Παρατηρητής: Μπερσής (Αρκαδίας)
Ρεπό: Καλλιθέα