Παρασκευή, 10 Ιουλίου, 2026
Ολύμπιο Βήμα - Τα Νέα της Κατερίνης και της Πιερίας - Καθημερινή Ενημέρωση
ΒΗΜΑ...τίζοντας
  • Όλες οι Ειδήσεις
  • Κατερίνη
  • Πιερία
  • Επικαιρότητα
  • Ελλάδα
  • Κόσμος
  • Οικονομία
  • Περιβάλλον
  • Πολιτισμός
  • Τουρισμός
  • Υγεία
  • Αθλητικά
  • Απόψεις
  • Αγγελίες
No Result
View All Result
  • Όλες οι Ειδήσεις
  • Κατερίνη
  • Πιερία
  • Επικαιρότητα
  • Ελλάδα
  • Κόσμος
  • Οικονομία
  • Περιβάλλον
  • Πολιτισμός
  • Τουρισμός
  • Υγεία
  • Αθλητικά
  • Απόψεις
  • Αγγελίες
No Result
View All Result
Ολύμπιο Βήμα - Τα Νέα της Κατερίνης και της Πιερίας - Καθημερινή Ενημέρωση
No Result
View All Result
  • Όλες οι Ειδήσεις
  • Κατερίνη
  • Πιερία
  • Φεστιβάλ Ολύμπου
  • ΒΗΜΑ…τίζοντας
  • Επικαιρότητα
  • Ελλάδα
  • Κόσμος
  • Οικονομία
  • Πολιτισμός
  • Υγεία
  • Τεχνολογία
  • Τουρισμός
  • Άρθρα-Απόψεις
  • Αθλητικά
  • Αγγελίες
  • Καιρός Live
  • Κλιματική Αλλαγή
  • Επικοινωνία
  • Αναγγελία γάμου με ένα κλικ
  • Live οι τιμές καυσίμων
  • Εφημερεύοντα Φαρμακεία Κατερίνης
  • Χρήσιμα Τηλέφωνα – Πρώτες βοήθειες
Θετικό Φροντιστήριο
Hondos Center
  Συμβαίνει Τώρα
Κατερίνη: Ξεκινούν οι θερινές εκπτώσεις με προσδοκίες αγοράς (βίντεο) 10 Ιουλίου 2026
Βημα..τίζοντας: Μήπως η Λεπτοκαρυά αδικείται; 10 Ιουλίου 2026
Βημα..τίζοντας: Λεπτοκαρυά: Με την απόδειξη στα διόδια… για απαλλαγή από το αντίτιμο 10 Ιουλίου 2026
Κολινδρός: Πραγματοποιήθηκαν τα θυρανοίξια του νέου Ιερού Ναϋδρίου 10 Ιουλίου 2026
Βημα..τίζοντας: Το Αρχαίο Θέατρο Δίου ήταν ο πρώτος σταθμός της παράστασης «Πέρσες» του Αισχύλου 10 Ιουλίου 2026
Next
Prev

Ολύμπιο Βήμα » Πιερία » Κατερίνη – Πιερία: Σημεία μαζικών δειγματοληψιών test για σήμερα Τρίτη 11/10

Κατερίνη – Πιερία: Σημεία μαζικών δειγματοληψιών test για σήμερα Τρίτη 11/10

Κατερίνη - Πιερία: Σημεία μαζικών δειγματοληψιών test για σήμερα Τρίτη 11/10
Πιερία
Από
Ολύμπιο Βήμα
Ολύμπιο Βήμα Newsroom
11 Οκτ 2022 1 λεπτό ανάγνωση
Προσθήκη του olympiobima.gr στο

Συνεχίζονται στην Πιερία και την Κατερίνη τα δωρεάν rapid test για ανίχνευση SARS-CoV-2 από τις ΚΟΜΥ του ΕΟΔΥ

ADVERTISEMENT

ΙΕΚ ΛΥΔΙΑ

Μαριάννα Τριανταφύλλου


Κωνσταντινίδης Εμπόριο Σιδήρου
Επισκεφθείτε το Spiroulina Shop
Ελένη Ελευθεριάδου - Ψυχολόγος

ADVERTISEMENT

Σημεία στην Πιερία και την Κατερίνη που θα γίνονται σήμερα, Τρίτη 11/10, δωρεάν έλεγχοι rapid test για Covid-19 από Κινητές Ομάδες Υγείας του ΕΟΔΥ.

Η έκδοση ψηφιακής βεβαίωσης αποτελέσματος για τους διαγνωστικούς ελέγχους COVID-19 πραγματοποιείται από το gov.gr, στην υπηρεσία «Βεβαίωση αρνητικού διαγνωστικού ελέγχου κορονοϊού COVID-19». Η σύνδεση με τη συγκεκριμένη υπηρεσία απαιτεί τους προσωπικούς κωδικούς πρόσβασης στο taxisnet.

Hondos

Για τους μη εμβολιασμένους πολίτες η ψηφιακή βεβαίωση αρνητικού αποτελέσματος από το gov.gr είναι διαθέσιμη μόνον εφόσον ο έλεγχος έχει πραγματοποιηθεί σε ιδιωτικό διαγνωστικό κέντρο.

  1. Πιερία, Είσοδος Παλαιού Νοσοκομείου Κατερίνης, 09:00-15:00
  2. Πιερία, Κέντρο Υγείας Λιτοχώρου, 09:00-15:00
  3. Πιερία, Ανδρομάχη, Εμποροπανήγυρη Ανδρομάχης, 09:30-14:30

Π.Ε. Πιερίας

Σταθερά Σημεία Δειγματοληψίας για Ανίχνευση του νέου Κορωνοϊού (Δευτέρα – Παρασκευή)

  1. ΧΧΙV ΤΘΤ ΣΤΡΔΟ «ΕΦ. ΑΝΘΛΓΟΥ (ΠΖ) ΜΠΑΛΑΝΙΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ» 60200 Αγ. Μαρίνας Λιτόχωρο Πιερίας – 9:00 – 15:00
  2. Ανδρομάχη, Κατερίνη – 8:00 – 14:30
  3. Κέντρο Υγείας Αιγινίου – 8:00 – 15:00
  4. Κέντρο Υγείας Λιτοχώρου – 8:00 – 15:00
  5. Κέντρο Υγείας Κατερίνης – 8:00 – 15:00

Σταθερά Σημεία Δειγματοληψίας για Ανίχνευση του νέου Κορωνοϊού (Σάββατο – Κυριακή)

  1. ΧΧΙV ΤΘΤ ΣΤΡΔΟ «ΕΦ. ΑΝΘΛΓΟΥ (ΠΖ) ΜΠΑΛΑΝΙΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ» 60200 Αγ. Μαρίνας Λιτόχωρο Πιερίας – 9:00 – 15:00 (Κυριακή)
  2. ΚΑΑΥ ΣΤΡΔΟ «ΟΠΛΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ», 60065, Παραλία Πλαταμώνα 9:00 – 15:00 (Κυριακή)
  3. Ανδρομάχη, Κατερίνη – 8:00-14:30 (Σάββατο)


Μεθοδικό-Μεταίχμιο

Θέματα: rapid testΕΟΔΥ
Ολύμπιο Βήμα

Ολύμπιο Βήμα

Η συντακτική ομάδα του Ολύμπιου Βήματος — ημερήσια εφημερίδα Πιερίας από το 1974. Καθημερινή ειδησεογραφική κάλυψη για Κατερίνη, Πιερία και Ελλάδα.

Πληροφορίες για το Ολύμπιο Βήμα
Επικοινωνία

Προηγούμενο Άρθρο

Ο Καιρός Σήμερα: Νεφώσεις, με τοπικές βροχές και πτώση θερμοκρασίας

Επόμενο Άρθρο

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 11/10/2022

Σχετικά άρθρα

Κατερίνη: Ξεκινούν οι θερινές εκπτώσεις με προσδοκίες αγοράς (βίντ)
Κατερίνη

Κατερίνη: Ξεκινούν οι θερινές εκπτώσεις με προσδοκίες αγοράς (βίντεο)

Κολινδρός: Πραγματοποιήθηκαν τα θυρανοίξια του νέου ναϋδρίου
Δήμος Πύδνας-Κολινδρού

Κολινδρός: Πραγματοποιήθηκαν τα θυρανοίξια του νέου Ιερού Ναϋδρίου

Εφημερεύοντα Φαρμακεία Κατερίνης Πιερίας για τον Ιούνιο του 2026
Υγεία

Φαρμακεία Κατερίνη & Πιερία: Εφημερεύοντα και Ανοιχτά Φαρμακεία σήμερα 10/07/2026

Κατερίνη: 1,28 εκατ. ευρώ για το Πολιτιστικό Κέντρο
Κατερίνη

Κατερίνη: 1,28 εκατ. ευρώ για το Πολιτιστικό Κέντρο

Κολινδρός: Αγιασμός στο Δημοτικό Κολυμβητήριο της πόλης
Δήμος Πύδνας-Κολινδρού

Κολινδρός: Αγιασμός στο Δημοτικό Κολυμβητήριο της πόλης (εικόνες)

55ο Φεστιβάλ Ολύμπου: Η Ιφιγένεια η εν Αυλίδι στο Αρχαίο Θέατρο Δίον
Φεστιβάλ Ολύμπου

55ο Φεστιβάλ Ολύμπου: Η Ιφιγένεια η εν Αυλίδι στο Αρχαίο Θέατρο Δίον

ADVERTISEMENT

ΙΕΚ ΛΥΔΙΑ

Μαριάννα Τριανταφύλλου


Επισκεφθείτε το Spiroulina Shop
Κωνσταντινίδης Εμπόριο Σιδήρου
Ελένη Ελευθεριάδου - Ψυχολόγος

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

XTRA ECO
WORLDLINE




Βραβευσεις Ποδοσφαίρου Πιερίας width=

Σχάρα & Λεμόνι

Επιδοτούμενα Πρόγραμματα



Παραλία Κατερίνης - Kassapidis Exchange

Αναγγελία Γάμου με ένα Κλικ

ADVERTISEMENT
Ο ΠΟΝΤΟΣ
Thrakiki Estia Katerinis

Επιλογές

Βημα..τίζοντας: Πιερία: Παρέμβαση Μπαραλιάκου για τη γέφυρα Μεθώνης

Τι αθλητικές μεταδόσεις έχει η τηλεόραση, σήμερα Πέμπτη, 9 Ιουλίου 2026

Κατερίνη: Φιλανθρωπική εκδήλωση για τη δυσφορία φύλου (βίντεο & εικόνες)

Γ’ Εθνική 2026-2027: Εννέα κενές θέσεις στο πρωτάθλημα – Κανονικά οι 4 ομάδες της Πιερίας

Κολινδρός: Αγιασμός στο Δημοτικό Κολυμβητήριο της πόλης (εικόνες)

Μη χάσετε

5 Λόγοι που το real estate θα είναι πάντα μια καλή επένδυση

Κατερίνη: Ξεκινούν οι θερινές εκπτώσεις με προσδοκίες αγοράς (βίντεο)

Βημα..τίζοντας: Μήπως η Λεπτοκαρυά αδικείται;

Βημα..τίζοντας: Λεπτοκαρυά: Με την απόδειξη στα διόδια… για απαλλαγή από το αντίτιμο

Κολινδρός: Πραγματοποιήθηκαν τα θυρανοίξια του νέου Ιερού Ναϋδρίου

Αγγελίες

Κατερίνη: Η Konstantinou Sokratis αναζητά για άμεση πρόσληψη έναν έμπειρο Μηχανικό

ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΑΕ: Υπάλληλος Ηλεκτρονικού Καταστήματος Eshop

Η εταιρία ΝΙΣΣΟΥ Α.Ε. αναζητά νέους συνεργάτες.

Από εταιρεία πωλήσεων, ζητούνται νέοι συνεργάτες για μόνιμη συνεργασία.

Κυνηγετικός Σύλλογος Κατερίνης: Προσφορές για την κάλυψη των μελών του για την περίοδο 2026-2027.

Αρθρογράφοι στο Ολύμπιο Βήμα

Αρθρογράφοι στο Ολύμπιο Βήμα
Γεώργιος Σ. Κανταρτζής
Άγχος: Η μάστιγα της εποχής μας
Αρθρογράφοι στο Ολύμπιο Βήμα
Θόδωρος Δημητριάδης
Πώς χάνουμε βάρος
Αρθρογράφοι στο Ολύμπιο Βήμα
Γιώργος Πιπερόπουλος
Προτείνω δημιουργία «Κολυμβήθρας» για Εθνοσωτήρες!…
Αρθρογράφοι στο Ολύμπιο Βήμα
Χρήστος Τζιουβάρας
Οι νέοι και η “σεζόν” – Μια πρόταση

Διαβάστε ακόμη...

Νίκος Παπαθανάσης: Στρατηγικός σχεδιασμός για την προγραμματική περίοδο 2028 2034
Δελτία Τύπου

Νίκος Παπαθανάσης: Στρατηγικός σχεδιασμός για την προγραμματική περίοδο 2028-2034

Ιερά Μητρόπολη:
Κοινωνικά

Ιερά Μητρόπολη: Ολοκληρώθηκε το πρόγραμμα Erasmus+ για νέους

Κατερίνη: Ο Κώστας Γκιουλέκας στην «Ενίσχυση της τοπικής επιχειρηματικότητας»
Επιχειρήσεις

Κατερίνη: Ο Κώστας Γκιουλέκας στην «Ενίσχυση της τοπικής επιχειρηματικότητας» (εικόνες & βίντεο)

Ανοδική πορεία για τις τιμές της βενζίνης στην αντλία
Ενέργεια

Ανοδική πορεία για τις τιμές της βενζίνης στην αντλία

Οι προτάσεις της Νέας Δημοκρατίας για τη συνταγματική αναθεώρηση
Πολιτική

Οι προτάσεις της Νέας Δημοκρατίας για τη συνταγματική αναθεώρηση

Αυξάνονται οι άδειες ψυχικής υγείας στους εργασιακούς χώρους
Εργασία

Αυξάνονται οι άδειες ψυχικής υγείας στους εργασιακούς χώρους

Η Κατερίνη και η Πιερία σήμερα: Καθημερινή Ενημέρωση


© 2026 Ολύμπιο Βήμα
Εκδοτική Ενημερωτική Ι. Κορομήλης Α.Ε.

Ολύμπιο Βήμα: Η Καθημερινή Ενημέρωση της Κατερίνης και της Πιερίας
Το Ολύμπιο Βήμα είναι η ιστορική ημερήσια εφημερίδα της Πιερίας με έδρα την Κατερίνη, που προσφέρει αξιόπιστη τοπική ενημέρωση σε πολιτική, κοινωνία, πολιτισμό, οικονομία και αθλητισμό, τόσο έντυπα όσο και ψηφιακά

Ολύμπιο Βήμα - Μ.Η.Τ. 252157
Μ.Η.Τ. 252157

Καθημερινή ενημέρωση με τοπικές ειδήσεις, νέα και άρθρα.

  • Ολύμπιο Βήμα: Η Εφημερίδα της Πιερίας από το 1979
  • Επικοινωνία
  • Αρθρογράφοι στο Ολύμπιο Βήμα
  • Πρωτοσέλιδα της Εφημερίδας
  • Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων
  • Πολιτική Cookies
  • Πολιτική Απορρήτου
  • Πολιτική κατά της Διαφθοράς
  • Δήλωση Εχεμύθειας
  • Όροι Χρήσης
  • Δήλωση συμμόρφωσης

Το Ολύμπιο Βήμα στα Social Media

Η Κατερίνη και η Πιερία σήμερα: Καθημερινή Ενημέρωση


Εκδοτική Ενημερωτική Ι. Κορομήλης Α.Ε.
Βότση 18, 601 00, Κατερίνη
Τηλ. 23510 33633
Α.Φ.Μ.: 094329106
Δ.Ο.Υ. Κατερίνης
E-mail: info@olympiobima.gr
Ιδιοκτήτης: Εκδοτική Ενημερωτική Ι Κορομήλης Α.Ε.
Νόμιμος Εκπρόσωπος: Μαρία Κορομήλη
Διευθυντής Σύνταξης: Αθανάσιος Τέγος
Διευθυντής Ιστοσελίδας: Άγγελος Κεσανλής
Διαχειριστής Ιστοσελίδας: Άγγελος Κεσανλής
Δικαιούχος του Ονόματος Τομέα - Domain Name:
Εκδοτική Ενημερωτική Ι Κορομήλης Α.Ε.

No Result
View All Result
ΒΗΜΑ...τίζοντας
  • Όλες οι Ειδήσεις
  • Κατερίνη
  • Πιερία
  • Φεστιβάλ Ολύμπου
  • ΒΗΜΑ…τίζοντας
  • Επικαιρότητα
  • Ελλάδα
  • Κόσμος
  • Οικονομία
  • Πολιτισμός
  • Υγεία
  • Τεχνολογία
  • Τουρισμός
  • Άρθρα-Απόψεις
  • Αθλητικά
  • Αγγελίες
  • Καιρός Live
  • Κλιματική Αλλαγή
  • Επικοινωνία
  • Αναγγελία γάμου με ένα κλικ
  • Live οι τιμές καυσίμων
  • Εφημερεύοντα Φαρμακεία Κατερίνης
  • Χρήσιμα Τηλέφωνα – Πρώτες βοήθειες

© 2024 Ολύμπιο Βήμα Εκδοτική Ενημερωτική Ι. Κορομήλης Α.Ε. Βότση 18, 601 00, Κατερίνη Τηλ. 23510 33633 Α.Φ.Μ.: 094329106 Δ.Ο.Υ. Κατερίνης E-mail: info@olympiobima.gr

No Result
View All Result
ΒΗΜΑ...τίζοντας
  • Όλες οι Ειδήσεις
  • Κατερίνη
  • Πιερία
  • Φεστιβάλ Ολύμπου
  • ΒΗΜΑ…τίζοντας
  • Επικαιρότητα
  • Ελλάδα
  • Κόσμος
  • Οικονομία
  • Πολιτισμός
  • Υγεία
  • Τεχνολογία
  • Τουρισμός
  • Άρθρα-Απόψεις
  • Αθλητικά
  • Αγγελίες
  • Καιρός Live
  • Κλιματική Αλλαγή
  • Επικοινωνία
  • Αναγγελία γάμου με ένα κλικ
  • Live οι τιμές καυσίμων
  • Εφημερεύοντα Φαρμακεία Κατερίνης
  • Χρήσιμα Τηλέφωνα – Πρώτες βοήθειες

© 2024 Ολύμπιο Βήμα Εκδοτική Ενημερωτική Ι. Κορομήλης Α.Ε. Βότση 18, 601 00, Κατερίνη Τηλ. 23510 33633 Α.Φ.Μ.: 094329106 Δ.Ο.Υ. Κατερίνης E-mail: info@olympiobima.gr