Δευτέρα, 14 Σεπτεμβρίου, 2026
Ολύμπιο Βήμα - Τα Νέα της Κατερίνης και της Πιερίας - Καθημερινή Ενημέρωση
ΒΗΜΑ...τίζοντας
  • Όλες οι Ειδήσεις
  • Κατερίνη
  • Πιερία
  • Επικαιρότητα
  • Ελλάδα
  • Κόσμος
  • Οικονομία
  • Περιβάλλον
  • Πολιτισμός
  • Τουρισμός
  • Υγεία
  • Αθλητικά
  • Απόψεις
  • Αγγελίες
No Result
View All Result
  • Όλες οι Ειδήσεις
  • Κατερίνη
  • Πιερία
  • Επικαιρότητα
  • Ελλάδα
  • Κόσμος
  • Οικονομία
  • Περιβάλλον
  • Πολιτισμός
  • Τουρισμός
  • Υγεία
  • Αθλητικά
  • Απόψεις
  • Αγγελίες
No Result
View All Result
Ολύμπιο Βήμα - Τα Νέα της Κατερίνης και της Πιερίας - Καθημερινή Ενημέρωση
No Result
View All Result
  • Όλες οι Ειδήσεις
  • Κατερίνη
  • Πιερία
  • Φεστιβάλ Ολύμπου
  • ΒΗΜΑ…τίζοντας
  • Επικαιρότητα
  • Ελλάδα
  • Κόσμος
  • Οικονομία
  • Πολιτισμός
  • Υγεία
  • Τεχνολογία
  • Τουρισμός
  • Άρθρα-Απόψεις
  • Αθλητικά
  • Αγγελίες
  • Καιρός Live
  • Κλιματική Αλλαγή
  • Επικοινωνία
  • Αναγγελία γάμου με ένα κλικ
  • Live οι τιμές καυσίμων
  • Εφημερεύοντα Φαρμακεία Κατερίνης
  • Χρήσιμα Τηλέφωνα – Πρώτες βοήθειες
Θετικό Φροντιστήριο
Hondos Center
  Συμβαίνει Τώρα
Δικαιολογίες 14 Σεπτεμβρίου 2026
Ο Εξωδικαστικός Μηχανισμός καταγράφει 69.997 επιτυχείς ρυθμίσεις οφειλών 14 Σεπτεμβρίου 2026
Ποιος φοβάται τι; 14 Σεπτεμβρίου 2026
Καλή Χρονιά Παιδιά, Νηπιαγωγοί, Δάσκαλοι, Καθηγητές, Γονείς!.. 14 Σεπτεμβρίου 2026
Ο πληθυσμός της Κατερίνης: Ένας κόσμος ανακατεμένος, παρδαλός και πολύγλωσσος 14 Σεπτεμβρίου 2026
Next
Prev

Ολύμπιο Βήμα » Επικαιρότητα » Δελτία Τύπου » O Γιώργος Μανίκας στο πλευρό του Βαγγέλη Γερολιόλου

O Γιώργος Μανίκας στο πλευρό του Βαγγέλη Γερολιόλου

O Γιώργος Μανίκας στο πλευρό του Βαγγέλη Γερολιόλου
Δελτία Τύπου
Από
Ολύμπιο Βήμα
Ολύμπιο Βήμα Newsroom
10 Απρ 2023 1 λεπτό ανάγνωση
Προσθήκη του olympiobima.gr στο
ADVERTISEMENT

ΙΕΚ ΛΥΔΙΑ

Μαριάννα Τριανταφύλλου


Κωνσταντινίδης Εμπόριο Σιδήρου
Ελένη Ελευθεριάδου - Ψυχολόγος

ADVERTISEMENT

Τον Απρίλιο του 2022 συναντηθήκαμε με τον Γιώργο Μανίκα και συμφωνήσαμε σε έναν κοινό στόχο για έναν καλύτερο Δήμο.

Σήμερα επαναβεβαιώνουμε την κοινή μας πορεία. O Γιώργος Μανίκας θα είναι υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος με τη ΣΥΝθεση στις επόμενες αυτοδιοικητικές εκλογές.

Είναι απόφοιτος της Νομικής Σχολής του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης και δραστηριοποιείται από το 2016 έως σήμερα, με μεγάλη επιτυχία στον δικηγορικό κλάδο, έχοντας δικό του δικηγορικό γραφείο στο Λιτόχωρο.

Διακρίνεται για το ήθος και την εργατικότητά του, ιδιότητες που τον καθιστούν ιδιαίτερα αγαπητό στην κοινότητα του Λιτοχώρου.

Μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου του Δικηγορικού Συλλόγου Κατερίνης από το 2021, ο Γιώργος ως νέος και δραστήριος επιστήμονας με ενδιαφέρον για τα κοινά του Δήμου μας, είμαι σίγουρος πως θα προσφέρει στον τόπο μας.

Η υποψηφιότητά του με τη ΣΥΝθεση ως υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος στις επερχόμενες εκλογές, δίνει τη δυνατότητα στον ίδιο να υλοποιήσει τις σκέψεις και το όραμά του για τον τόπο μας.

Του εύχομαι από καρδιάς δύναμη και επιτυχία.


Μεθοδικό-Μεταίχμιο

Θέματα: ΣΥΝθεση
Ολύμπιο Βήμα

Ολύμπιο Βήμα

Η συντακτική ομάδα του Ολύμπιου Βήματος — ημερήσια εφημερίδα Πιερίας από το 1974. Καθημερινή ειδησεογραφική κάλυψη για Κατερίνη, Πιερία και Ελλάδα.

Πληροφορίες για το Ολύμπιο Βήμα
Επικοινωνία

Προηγούμενο Άρθρο

Μέτσοβο: Μαρτυρίες και νέες εικόνες από τη φωτιά σε λεωφορείο με 52 μαθητές (βίντεο)

Επόμενο Άρθρο

Σάκης Γκούνας: Με έργα βιτρίνας και όχι ουσίας, προσπαθεί η κυβέρνηση να καλύψει την εικόνα εγκατάλειψης της Πιερίας μας

Σχετικά άρθρα

Νέο κατάστημα Fylliana στη Ναύπακτο!
Δελτία Τύπου

Νέο κατάστημα Fylliana στη Ναύπακτο!

Η Ένωση Ποντίων Πιερίας παρέλαβε το μνημειώδες έργο για τους πρόσφυγες
Δελτία Τύπου

Η Ένωση Ποντίων Πιερίας παρέλαβε το μνημειώδες έργο για τους πρόσφυγες

Κ. Δελβερούδης: Πρόταση για ένταξη της αποπεράτωσης ιδιόκτητων ημιτελών κατοικιών στο «Σπίτι μου ΙΙΙ»
Δελτία Τύπου

Κ. Δελβερούδης: Πρόταση για ένταξη της αποπεράτωσης ιδιόκτητων ημιτελών κατοικιών στο «Σπίτι μου ΙΙΙ»

Το Επιμελητήριο Πιερίας συμμετέχει στη Serexpo 2026 με 17 επιχειρήσεις
Δελτία Τύπου

Το Επιμελητήριο Πιερίας συμμετέχει στη SEREXPO 2026 με 17 επιχειρήσεις

Το Κέντρο Ημέρας Παναγία η Βηματάρισσα διοργανώνει δράσεις για το Alzheimer
Δελτία Τύπου

Το Κέντρο Ημέρας «Παναγία η Βηματάρισσα» διοργανώνει δράσεις για το Alzheimer

Ο Σύλλογος Καρκινοπαθών Πιερίας συμμετέχει δυναμικά στο Katerini Run 2026
Δελτία Τύπου

Ο Σύλλογος Καρκινοπαθών Πιερίας συμμετέχει δυναμικά στο Katerini Run 2026

ADVERTISEMENT

ΙΕΚ ΛΥΔΙΑ

Μαριάννα Τριανταφύλλου


Κωνσταντινίδης Εμπόριο Σιδήρου
Ελένη Ελευθεριάδου - Ψυχολόγος

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

WORLDLINE
XTRA ECO


ΑΦΕΤΗΡΙΑ


Σχάρα & Λεμόνι





Παραλία Κατερίνης - Kassapidis Exchange

Αναγγελία Γάμου με ένα Κλικ

ADVERTISEMENT

Επιλογές

Κατερίνη – Αγιασμός στα σχολεία και έναρξη της νέας χρονιάς

Η Ένωση Ποντίων Πιερίας παρουσιάζει την κωμωδία «Το νόημαν τη ζωής»

Το Katerini Tennis Club ξεκινά τη σεζόν με αγώνα επίδειξης και νέο τουρνουά

Η Ένωση Συλλόγων Γονέων Κατερίνης εύχεται καλή σχολική χρονιά

Βημα..τίζοντας: Το δασικό περίπτερο της ΔΕΘ κινδυνεύει με κατεδάφιση

Μη χάσετε

Δικαιολογίες

Ο Εξωδικαστικός Μηχανισμός καταγράφει 69.997 επιτυχείς ρυθμίσεις οφειλών

Ποιος φοβάται τι;

Καλή Χρονιά Παιδιά, Νηπιαγωγοί, Δάσκαλοι, Καθηγητές, Γονείς!..

Ο πληθυσμός της Κατερίνης: Ένας κόσμος ανακατεμένος, παρδαλός και πολύγλωσσος

Αγγελίες

Η ΒΙΟΖΩΚΑΤ Α.Ε. στην Κατερίνη, ζητά να προσλάβει άμεσα Βοηθό Λογιστή

Η Olympia Electronics αναζητά Μηχανικό Παραγωγής

ΖΗΤΕΙΤΑΙ κοπέλα για εργασία σε γραφείο

Η HomeMarkt μεγαλώνει την ομάδα της – Νέες θέσεις μόνιμης εργασίας

Ζητείται Ηλεκτρολόγος  για την κατασκευή  Ηλεκτρικών Πινάκων.

Αρθρογράφοι στο Ολύμπιο Βήμα

Αρθρογράφοι στο Ολύμπιο Βήμα
Κωνσταντίνος Τζέκης
Δικαιολογίες
Αρθρογράφοι στο Ολύμπιο Βήμα
Κωνσταντίνος Χατζηϊωαννίδης
Ποιος φοβάται τι;
Αρθρογράφοι στο Ολύμπιο Βήμα
Γιώργος Πιπερόπουλος
Καλή Χρονιά Παιδιά, Νηπιαγωγοί, Δάσκαλοι, Καθηγητές, Γονείς!..
Αρθρογράφοι στο Ολύμπιο Βήμα
Αντώνης Κάλφας
Ο πληθυσμός της Κατερίνης: Ένας κόσμος ανακατεμένος, παρδαλός...

Διαβάστε ακόμη.........

Η Α.Ε. Καρίτσας κέρδισε τον Α.Σ. Βατόλακκου Γρεβενών με 2 0
Αθλητικά

Η Α.Ε. Καρίτσας κέρδισε τον Α.Σ. Βατόλακκου Γρεβενών με 2-0

Πρόγραμμα πρώτης φάσης για το Κύπελλο Ερασιτεχνών Ελλάδας
Αθλητικά

Το Κύπελλο Ερασιτεχνών Ελλάδας ολοκλήρωσε την 1η φάση με συναρπαστικά αποτελέσματα

Ο Ναυτικός Όμιλος Κατερίνης κατέκτησε μετάλλια στη Β’ Φάση Κωπηλασίας
Αθλητικά

Ο Ναυτικός Όμιλος Κατερίνης κατέκτησε μετάλλια στη Β’ Φάση Κωπηλασίας

Ο Πιερικός Αρχέλαος ανανεώνει τη συνεργασία με Μαυρίδου και Κιολέογλου
Αθλητικά

Ο Πιερικός Αρχέλαος ανανεώνει τη συνεργασία με Μαυρίδου και Κιολέογλου

Ο Δήμος Κατερίνης διοργάνωσε αγώνες Catchball στο Β’ Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο
Αθλητικά

Ο Δήμος Κατερίνης διοργάνωσε αγώνες Catchball στο Β’ Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο

Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων – Ημερήσιες, Αθλητικές, Οικονομικές, Τοπικές
Θέματα

Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων Σήμερα: Πολιτικές, Αθλητικές, Διεθνή – 14/09/2026

Η Κατερίνη και η Πιερία σήμερα: Καθημερινή Ενημέρωση


© 2026 Ολύμπιο Βήμα
Εκδοτική Ενημερωτική Ι. Κορομήλης Α.Ε.

Ολύμπιο Βήμα: Η Καθημερινή Ενημέρωση της Κατερίνης και της Πιερίας
Το Ολύμπιο Βήμα είναι η ιστορική ημερήσια εφημερίδα της Πιερίας με έδρα την Κατερίνη, που προσφέρει αξιόπιστη τοπική ενημέρωση σε πολιτική, κοινωνία, πολιτισμό, οικονομία και αθλητισμό, τόσο έντυπα όσο και ψηφιακά

Ολύμπιο Βήμα - Μ.Η.Τ. 252157
Μ.Η.Τ. 252157

Καθημερινή ενημέρωση με τοπικές ειδήσεις, νέα και άρθρα.

  • Ολύμπιο Βήμα: Η Εφημερίδα της Πιερίας από το 1979
  • Επικοινωνία
  • Αρθρογράφοι στο Ολύμπιο Βήμα
  • Πρωτοσέλιδα της Εφημερίδας
  • Πολιτική Cookies
  • Πολιτική Απορρήτου
  • Πολιτική κατά της Διαφθοράς
  • Δήλωση Εχεμύθειας
  • Όροι Χρήσης
  • Δήλωση συμμόρφωσης

Το Ολύμπιο Βήμα στα Social Media

Η Κατερίνη και η Πιερία σήμερα: Καθημερινή Ενημέρωση


Εκδοτική Ενημερωτική Ι. Κορομήλης Α.Ε.
Βότση 18, 601 00, Κατερίνη
Τηλ. 23510 33633
Α.Φ.Μ.: 094329106
Δ.Ο.Υ. Κατερίνης
E-mail: info@olympiobima.gr
Ιδιοκτήτης: Εκδοτική Ενημερωτική Ι Κορομήλης Α.Ε.
Νόμιμος Εκπρόσωπος: Μαρία Κορομήλη
Διευθυντής Σύνταξης: Αθανάσιος Τέγος
Διευθυντής Ιστοσελίδας: Άγγελος Κεσανλής
Διαχειριστής Ιστοσελίδας: Άγγελος Κεσανλής
Δικαιούχος του Ονόματος Τομέα - Domain Name:
Εκδοτική Ενημερωτική Ι Κορομήλης Α.Ε.

No Result
View All Result
ΒΗΜΑ...τίζοντας
  • Όλες οι Ειδήσεις
  • Κατερίνη
  • Πιερία
  • Φεστιβάλ Ολύμπου
  • ΒΗΜΑ…τίζοντας
  • Επικαιρότητα
  • Ελλάδα
  • Κόσμος
  • Οικονομία
  • Πολιτισμός
  • Υγεία
  • Τεχνολογία
  • Τουρισμός
  • Άρθρα-Απόψεις
  • Αθλητικά
  • Αγγελίες
  • Καιρός Live
  • Κλιματική Αλλαγή
  • Επικοινωνία
  • Αναγγελία γάμου με ένα κλικ
  • Live οι τιμές καυσίμων
  • Εφημερεύοντα Φαρμακεία Κατερίνης
  • Χρήσιμα Τηλέφωνα – Πρώτες βοήθειες

© 2024 Ολύμπιο Βήμα Εκδοτική Ενημερωτική Ι. Κορομήλης Α.Ε. Βότση 18, 601 00, Κατερίνη Τηλ. 23510 33633 Α.Φ.Μ.: 094329106 Δ.Ο.Υ. Κατερίνης E-mail: info@olympiobima.gr

No Result
View All Result
ΒΗΜΑ...τίζοντας
  • Όλες οι Ειδήσεις
  • Κατερίνη
  • Πιερία
  • Φεστιβάλ Ολύμπου
  • ΒΗΜΑ…τίζοντας
  • Επικαιρότητα
  • Ελλάδα
  • Κόσμος
  • Οικονομία
  • Πολιτισμός
  • Υγεία
  • Τεχνολογία
  • Τουρισμός
  • Άρθρα-Απόψεις
  • Αθλητικά
  • Αγγελίες
  • Καιρός Live
  • Κλιματική Αλλαγή
  • Επικοινωνία
  • Αναγγελία γάμου με ένα κλικ
  • Live οι τιμές καυσίμων
  • Εφημερεύοντα Φαρμακεία Κατερίνης
  • Χρήσιμα Τηλέφωνα – Πρώτες βοήθειες

© 2024 Ολύμπιο Βήμα Εκδοτική Ενημερωτική Ι. Κορομήλης Α.Ε. Βότση 18, 601 00, Κατερίνη Τηλ. 23510 33633 Α.Φ.Μ.: 094329106 Δ.Ο.Υ. Κατερίνης E-mail: info@olympiobima.gr